€ 1,25
Bestel je vóór 13:00 uur, dan kan je jouw nieuwe producten morgen al unboxen!
Voor internationale bestellingen kan de levertijd variëren. Na het plaatsen van je bestelling ontvang je een bevestigingsmail van DHL met de geschatte levertijd en een trackingnummer om je pakket te volgen. Uiteraard geldt hier ook: vóór 13:00 uur besteld, vandaag verzonden.
Soms heb je van die kleine dingen die je dagelijkse routine nét wat aangenamer maken. De puff sponzen van Gérard Brinard zijn daar een goed voorbeeld van. Ze voelen heerlijk zacht aan, schuimen rijkelijk op en zien er ook nog eens mooi uit in je badkamer. Simpel, maar effectief en vooral heel prettig in gebruik.
Deze puff spons maakt van een beetje douchegel al snel een flinke schuimwolk. Daardoor heb je minder nodig en voelt je huid toch schoon en fris aan. De zachte structuur scrubt lichtjes mee, zonder te ruw te zijn. Het resultaat is een gladde huid die zacht aanvoelt zonder dat je er moeite voor hoeft te doen.
Stevig en hygiënisch
Wat ook fijn is: deze spons blijft gewoon mooi in vorm. Hij zakt niet in na een paar keer gebruiken en droogt ook nog eens lekker snel. Dat is niet alleen praktisch, maar ook wel zo hygiënisch. Je wilt tenslotte niet elke paar weken een nieuwe kopen. Deze gaat gewoon lekker lang mee.
Kleuren voor elke smaak
Of je nu van neutraal houdt of juist een kleuraccent zoekt in je badkamer: met wit, roze, blauw of zwart zit je altijd goed. Het zijn geen felle kleuren, maar juist subtiele tinten die goed combineren met de rest van je badkameraccessoires.
Waarom je deze puff spons wilt hebben
Zacht voor je huid, ook als die gevoelig is
Productdetails
Diameter: ongeveer 12 cm
Materiaal: Kunststof vezel
Gebruik: Geschikt voor dagelijks douchen
Kleuren: Wit, roze, blauw, zwart
Voor een douche die net wat luxer voelt
Het zijn vaak de kleine dingen die het verschil maken. Met deze puff spons voeg je moeiteloos wat zachtheid toe aan je dag en je huid merkt het meteen. bestel nu bij Gérard Brinard en ervaar het genot.